ریختن الکل صنعتی بشکه ای در آب دریا موجب رشد سریع موجودات آبزی شد

پیروی از توصیه های بهداشت دست و مصرف الکل صنعتی بشکه ای برای کاهش کلونیزاسیون و عفونت، به ویژه در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی حیاتی است.

این امر انتقال میکروارگانیسم ها به بیماران را کاهش می دهد و در نهایت باعث کاهش عوارض، مرگ و میر و هزینه های مرتبط با عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی (HCAI) می شود. بار جهانی HCAI بسیار زیاد است.

داده ها نشان می دهد که بیش از 1.4 میلیون بیمار در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان در هر زمان تحت تأثیر قرار می گیرند.

این فعالیت نشانه ها و موارد منع مصرف ضدعفونی کننده مبتنی بر الکل را بررسی می کند و نقش تیم بین حرفه ای را در آموزش بیماران و همکاران در مورد شستن منظم دست ها برجسته می کند.

حفظ بهداشت دست برای کاهش کلونیزاسیون و بروز بیماری‌های عفونی در همه جمعیت‌ها ضروری است. اعتقاد بر این است که رعایت توصیه‌های بهداشت دست نقش مهمی در کاهش خطر عفونت‌های گوارشی و تنفسی دارد.

بهداشت دقیق دست‌ها حتی برای کارکنان مراقبت‌های بهداشتی مهم‌تر است، زیرا دست‌های ناپاک ممکن است به انتقال میکروارگانیسم‌ها از بیمار به بیمار کمک کند، که منجر به افزایش عوارض، مرگ‌ومیر و هزینه‌های مرتبط با عفونت‌های مرتبط با مراقبت‌های بهداشتی می‌شود.

الکل

در سال 2002، عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی عامل مرگ 99000 نفر در ایالات متحده آمریکا بود، و تاثیر اقتصادی سالانه HCAI در سال 2004 حدود 6.5 میلیارد دلار آمریکا برآورد شد.

شواهد حاکی از آن است که ضدعفونی دست به طور قابل توجهی انتقال پاتوژن های مرتبط با مراقبت های بهداشتی و بروز HCAI را کاهش می دهد.

علیرغم تاکید بر اهمیت بهداشت دست، مطالعات اخیر نشان دهنده رعایت بهداشت ضعیف دست در محیط های پزشکی است. با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، بهداشت دست شامل تمیز کردن دست‌ها با استفاده از آب و صابون، شستشوی دست‌های ضد عفونی‌کننده، ضدعفونی‌کننده‌های دست مبتنی بر الکل، یا ضدعفونی‌کننده‌های دست جراحی می‌شود.

این روزها، ضدعفونی کننده های دست مبتنی بر الکل به طور فزاینده ای به جای آب و صابون برای بهداشت دست در محیط های مراقبت های بهداشتی استفاده می شود.

سهولت استفاده، افزایش در دسترس بودن و اثربخشی ثابت شده، برخی از دلایل محبوبیت ضدعفونی‌کننده‌های دست مبتنی بر الکل است.