به راحتی با گواهینامه رانندگی خود پاسپورت کانادا بگیرید

شما می توانید به راحتی با استفاده از گواهینامه رانندگی پاسپورت کشور کانادا را بگیرید و از آن استفاده نمایید.

خرید زالوی طبی

تمامی مراکز طب سنتی، کلینیک‌های مجاز، عطاری‌ها و عموم مردم برای تهیه‌ و خرید زالوی طبی  درمانی اصل می‌توانند به مرکز پرورش زالوی ما مراجعه کنند. ما با کسب تمامی مجوزهای بهداشتی لازم، اقدام به پرورش و عرضه‌ی زالوهای درمانی نموده ایم و تلاش می‌ کنیم تا شرایط خرید و فروش زالو را برای مخاطبان عزیز بیش از پیش تسهیل نماییم.

قیمت سرکه خرما

سرکه خرما خانگی محصولی کاملا طبیعی و ارگانیک می باشد که به بهترین صورت از خرمای مرغوب تولید می گردد و از طعم و عطر فوق العاده ای برخوردار می باشد، این نوع سرکه از درجه کیفیت بالایی برخوردار می باشد که مصرف بالایی دارد و از آن در مصارف مختلفی استفاده می گردد، قیمت سرکه خرما گذشته از طعم بسیار عالی، دارای ارزش غذایی بالایی نیز می باشد و سرشار از املاح گوناگون است و در سلامت بدن و رفع بیماری های مختلف بسیار موثر می باشد.

سقف کاذب پی وی سی

از کاربردی ترین مصالح بروز ساختمانی سقف کاذب پی وی سی و پنل سقفی توکار می باشد که برای مکانهای مختلف در چندین نوع پی وی سی و کناف گچی و غیره تولید می شوند. امروزه یکی از پوشش دهنده های رایج در ساختمان سازی که در تمام فضاهای خارجی و داخلی قابل استفاده بوده این نوع از محصولات می باشد. این نوع از مصالح علاوه بر کارایی که در پوششهای سقفی دارد، به عنوان دیوار پوش نیز استفاده می شود.

سقف کشسان آشپزخانه

یکی از مدرن ترین و پرکاربردترین نوع سقف کاذب، سقف کشسان آشپزخانه را می توان معرفی کرد که قابلیت استفاده در تمامی فضاهای منزل را دارد و شما می توانید در آشپزخانه خود از این نوع سقفها استفاده کنید این نوع سقف با استفاده از متریالی از جنس پی وی سی طراحی و تولید شده که از کشسانی مطلوبی برخوردار می باشد.